Кошик
30 відгуків
ald СТУДИЯ
+380955534194
+380980481877

Варильний порядок на кпе-1500 літрів

  • Під замовлення, 60 днів
  • Код: кпэ-1500

350 000 грн.

+380955534194
  • +380980481877
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Варильний порядок на кпе-1500 літрів
Варильний порядок на кпе-1500 літрівПід замовлення, 60 днів
350 000 грн.
+380955534194
  • +380980481877
Купити

Опис

До складу професійної пивоварні входить наступне обладнання:
- Заторно-сусловарочний котел, з нерж.стали
- Фільтр-чан, з нерж.сталі;
- Парогенератор для нагріву котлів, або Електронагрівачі
- Трубопровідна обв'язка котлів;
- Насос для перекачування затору/сусла;
- Пульт управління варильних процесом.

1. Заторно-сусловарочний чан виготовлений з харчової нержавіючої сталі AISI-304 з високим ступенем полірування. Зварні шви поліровані. Чан має сорочку нагріву затору/сусла по всьому діаметру і конусу варильної ємкості. Теплоносій - харчової пропіленгліколь. Нагрів теплоносія забезпечують легкозамінні електричні тени. Управління нагрівом електронне з системою захисту від перегріву теплоносія і пригорання сусла.

-заторник-фільтр чан робочий об'єм 1500 літрів

-сусловарочник-вірпул робочий об'єм 1500 літрів

-апарат водогрійний робочий об'єм 600 літрів

-місток пивовара

-зат робочий об'єм 1000 літрів кількість - 6 шт

-чілер холодильна установка потужність 10 кВт кількість -1 шт

-дробарка солоду продуктивність 500 кг/год

-двоконтурний теплообмінник пластинчастий

-буфер пластиковий обсяг 1000 літрів

-пропіленгліколь імпортний зміст основного речовини 99% бочка 220 кг -1 шт

-насоси кількість -3 шт

-насос мобільний для миття обладнання -1 шт

-cip миття (за запитом)

-матеріали і комплектуючі для монтажу ( запірна арматура,обладнання варильного порядку,обв'язка зат по холоду поліпропілен+ до-флекс,предфільтр,оглядове скло)

-аерація сусла: свічка аерації,стерильний фільтр,повітряний компресор безмасляний,балон СО2 (за запитом Двох посудна варильний порядок являє собою компактний блок з нержавіючої сталі. Зовнішні і зовнішні поверхні шлифованы. Вирішений у вигляді двох котлового обладнання для варіння 1500 л. Заторно-сусловарочний котел Циліндричний посудину з злегка сферичною кришкою виготовлений з нержавіючої сталі. У кришці передбачений люк. Зовнішня і зовнішня поверхня ЗСК шліфована. Дно виконано у вигляді подвійної сорочки (дублікатор), що передбачено для нагріву котла. Підігрів затору та кип'ятіння сусла відбувається з допомогою пара від парогенератора, арматура подачі пари і відводу конденсату розрахована і підібрана таким чином, що дозволяє проводити нагрівання 1С в хвилину. Мотор-редуктор захищений нержавіючим циліндром надставкою. Котел оснащений 4-ма регульованими ніжками. Фільтр чан Циліндричний посудину має злегка сферичне дно (для рівномірного відкачування сусла) виготовлений з нержавіючої сталі. Над днищем знаходиться фальш-дно для фільтрації - сито. Ножі фільтр чана розташовані таким чином, що дає можливість рівномірного розпушування фільтруючого шару дробини. У кришці передбачений люк. Мотор-редуктор захищений нержавіючим циліндром надставкою. Котел оснащений 4-ма регульованими ніжками. Вірпул Циліндричний посудину знаходиться під фільтр-чаном, з розташованим в ньому люком. Подача гарячого сусла відбувається строго по дотичній стінці вирпула, що забезпечує відмінне тангенціальне завихрення і максимальну зосередженість білкового бруха, хмелю і т. д. в центрі вирпула. Це в свою чергу мінімізує потрапляння залишків хмелеварения в теплообмінник і ЦКТ. Всі три види обладнання оснащені миючими головками для санитации і видалення органічних залишків сировини. Відцентровий насос Призначений для перекачування затору, сусла. А також для зовнішньої мийки варильного порядку. Виготовлений з нержавіючої сталі. Обслуговуюча нержавіюча майданчик Забезпечує зручний доступ до обладнання і спрощує його обслуговування Трубопроводи, запірна арматура тільки з нержавіючої сталі. Є невід'ємною частиною варильного порядку.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 350 000 грн.